Tayna pozon krah nënës së saj dhe vëmendjen e rrëmbeu ajo!

287

Këngëtarja e njohur Tayna është shumë e ndjekur në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo është shumë e përfolur edhe në mediat rozë për jetën që bën dhe për karakterin e saj apo veshjet me të cilat shfaqet herë pas here.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet me nënën e saj e cila dhe ajo është një zonjë bjonde dhe e kuruar deri në detaje.

wefwerg.jpg