Saimir Tahiri e thotë troç për Fatmir Xhafajn: E di shumë mirë kë kam rrotull, s’dua…

254

Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka komentuar dhe deklaratat e ambasadës së SHBA-së dhe Britanisë, si dhe mbështetjen e këtij qendrimi nga ana e Fatmir Xhafajt.

“Ka tjetër ekip që merret me like-t, do vijë dita që unë të kem një përgjigje për të gjitha këto. Nuk dua të bëj komente që mund të jenë të parakohshme, unë e di shumë mirë se kë kam rrotull”, u shpreh Tahiri.