Presidenti Meta feston në Sarajevë me tifozët e Sëlltikut të Skocisë

379

Presidenti Ilir Meta, i pranishëm në Sarajevë në Samitin Rajonal për vendet e Ballkanit Perëndimor, ka kaluar edhe momente dëfrimi.

Meta ka postuar në “Facebook” një video, ku shihet teksa feston së bashku me tifozë të ekipit të njohur të Celtic.

Postimi i Metës:

Kur festa të rrëmben!
Momente të jashtëzakonshme sot në Sarajevë me tifozët e Celtic FC, para ndeshjes së turit të parë kualifikues të Champions League.
Nuk mungoi një shëndet për Rudi Vatën, yllin e Kombëtares sonë dhe të Celtic FC.

Kur festa të rrëmben!😁Momente të jashtëzakonshme sot në Sarajevë me tifozët e Celtic FC🍀, para ndeshjes së turit të parë kualifikues të Champions League.Nuk mungoi një shëndet për Rudi Vatën, yllin e Kombëtares sonë🇦🇱 dhe të Celtic FC🍀.

Gepostet von Ilir Meta am Dienstag, 9. Juli 2019