Monika Kryemadhi pret drejtuesen e misionit të OSBE/ODIHR, Audrey Glover

263

Drejtuesja e misionit të OSBE/ODIHR-it, Audrey Glover po zhvillon një takim me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi në selinë e LSI-së. Mësohet se Kryemadhi do paraqesë një dosje të plotë Glover, me të gjithë shkeljet e Kushtetutës dhe ligjit zgjedhor për votimet moniste të mbajtura nga qeveria më 30 qershor.