Dokumentari i RAI3, Vasili: Debilët e qeverisë gënjejnë

364

Debilat e qeverise genjejne, jo RAI 3!!

 

Po kaq debila jane keta te qeverise qe mendojne se shqiptaret nuk do besojne shefin e antimafias italiane dhe RAI 3, por do besojne keta ordineret e qeverise.

 

Sindikata e debilave ne qeveri me kryedebilin dhe ate tjetrin e ministrise se brendshme po japin edhe percaktime se cfare eshte dhe ben RAI 3.

 

RAI 3 eshte do te jete atje ku eshte prej dhjetra vjetesh,por keta debilat ku do te jene?

 

Se njerezit do te kene neveri te qeshin me ta edhe si debila.

 

RAI 3 nuk eshte zorre qorre e ketyre dhe thote te verteten,ndersa keta jane mesuar me ato media te cilave u hedhin kocka si qenve dhe ato lehin sic duan keta.

Po,po, kjo qeveri dhe ky kryeminister jane te inkriminuar pa shpetim me mafian dhe drogen dhe nuk ja hedhin dot me deklarata leshi.