Cila do të jetë e ardhmja e koalicionit PS-LSI, ja si përgjigjet Vasili

171
Kreu i ri i LSI, Petrit Vasili në një deklaratë për mediat pohoi se ajo çka ka rëndësi madhore për vendin është stabiliteti politik dhe jo e ardhmja e koalicionit PS-LSI. Ai theksoi se së pari duhet të garantohen zgjedhjet e lira dhe të ndershme dhe më pas të mendohet për koalicionin.

vijon