Basha bashkohet me Kreshnik Spahiun: Sot jemi vetëm kuq e zi

224

24 orë pas ftesës se kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, Lulzim Basha ishte me tifozët kuq e zi dhe forumin rinor demokrat, si dhe kryetarin e Aleancës Kuqezi Kreshnik Spahiu duke parë ndeshjen Shqipëri- Zvicër. Në ethet e rezultatit të kombëtares, Basha preferoi te mos flas për ftesën, edhe pse kërkesa e kryetarit te kuvendit Ilir Meta, kushte një afat për takimin, qe është dita e hënë.