Modelja Bar Refaeli martohet në një ceremoni super private

252
Pas javësh që përgatitet për ditën e madhe, gjë që e ndau me miqtë në profilin e saj në Instagram Bar Refaeli është martuar ditët e djeshme më 24 shtator në një ceremoni super private. Gjithçka mendohet se është zhvilluar sipas riteve ortodokse izraelite në një resort luksoz në pyllin e famshëm Monte Carmelo. Gjithçka është ruajtur nga ajri me pesë dron, një helikopter dhe një balonë. Të ftuarit kënë qenë rreth 500 si miq, familjarë dhe kolegë. Modelja izraelite ka rreth 2 vjet që është fejuar me biznesmenin e famshëm Adi Ezra.