Kylie Jenner i ka vënë “flakën” Instagram-it

173
Të vërteta apo photoshop, të bëra apo origjinale, Kylie Jenner na mahnit çdo ditë e më shumë me linjat e saj. Pozat hot të Kylie sa vijnë e bëhen më të shpeshta, dhe sigurisht që i lënë shumë pak vend imagjinatës. E vogla e familjes Kardashian e ka shumë të qartë tashmë se kush është mënyra më e mirë për të qenë në qendër të vëmendjes dhe ka bërë atë që di të bëjë më mirë. Ajo ka postuar në Instgram 3 foto përvëluese, ku duket më seksi se kurrë. Me një pamje tërheqëse në fytyrë, dhe të pasme bombastike, e veshur me të brendshme nude.