Kim Kardashian i lë sytjenat në shtëpi, ja si duket!

27
Njihet për asetet e saj përvëluese dhe për jetën luksoze që ajo bën.
Megjithatë edhe kësaj here ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian nuk u shpëtoi paparacive, kur u pa për herë të fundit teksa ishte paraqitur pa sytjena në ambientet e të të famshmëve.
Kim u pa teksa po merrte pjesë në një gala mbrëmje të filmit LACMA të organizuar në Los Angeles, ndërsa po dukej tejet mahnitëse me një kombinim elegant.
Kim Kardashian e cila gëzon dy fëmijë, kishte kombinuar pantallonat e saj me një xhaketë në ngjyrë të zezë, por që format e saj të gjoksit, ishin ato që morën vëmendjen e të gjithëve.