Plagoset një person me armë zjarri në Vlorë.

Një i ri 18-vjeçar i identifikuar me inicialet B. B., është plagosur me plumb në këmbën e djathtë

Ai është transportuar drejt Spitalit të Vlorës.

Policia ka shkuar në vendin  ngjarjes, Ende nuk dihen rrethanat dhe autori i mundshëm.