E rëndë/ Përplasja me armë në Tiranë, ndërron jetë i plagosuri

440

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Kinostudio.

I plagosuri është dërguar për kurim në spital ku nuk ka mundur ti shpëtojë plagëve të marra.

Autori i dyshuar është larguar për në zonën e Freskut  ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.