Bulqizë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, lëndohet rëndë 20-vjeçari, niset drejt Tiranës me helikopter (EMRI)

86
Sigal

Në Bulqizë 20-vjeçari Ramadan Meta, ka dalë nga rruga duke drejtuar mjetin e tij dhe është dërguar menjëherë në spital drejt Tiranës me helikopter, pasi është lënduar rëndë.

Priten informacione të mëtejshme.