Aksident në aksin Levan – Tepelenë, 2 të vdekur

267
Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Levan- Tepelenë. Makina që ka dalë nga rruga është një “Ford” me targa AA 493 NY. Mësohet se nga ngjarja e rëndë kanë ndërruar jetë dy persona.
Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet që të japë më shumë detaje për aksidentin.