Aktori i humorit, Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale një foto të viteve 90-të ku shfaqet me disa nga miqtë e tij të fëmijërisë duke luajtur.

Vitet 90′. Nuk kishim Insta. Luanim me top. Flori,Bona,Arbër,Rezi. dhe unë si okllai…11 Janari,”-përfundon moderatori në rrjetet sociale. Fotoja menjëherë është komentuar nga shumë ndjekës të tij.