Shpërthen këngëtari shqiptar ofendon rëndë pjeshkat e Instagramit: “Nxjerrin b*thë dhe më pas flasin për Biblën e Kuranin”

352

Me një status të bërë publik jo më shumë se disa orë më
parë Kastro Zizo, ka injoruar të gjitha ato që quhen “pjeshka”  të
instagramit.

Ziso
injoron publikueset në Instagram si “pjeshka” që postojnë pornografi që falsin
për Biblën dhe Kuranin. Për më tepër ja ç’thotë Zizo:

Statusi:

“Jam
shume i habitur, bile i shtangur nga kto “pjeshkat” qe pasi heqin cdo rrobe qe
i kalon 30gramet, pijne cdo alkool dhe kokaine te mundeshme, neper insta e fb
nxjerrin cdo bythe..me falni foto te mundeshme ne kufijte e pornografise dhe
diten e premte shkruajne rreshta nga Kurani dhe Bibla! Dhe me e “forta” eshte
qe ka shume komentues “porno” qe i mbeshtesin me po te tjera vargje “te
shenjta”! Fuckk!!