Ish e dashura e DiCaprio e mahnitshme

414
Leo duhet të pendohet
Modelja toni Garn ka treguar format e saj në bikine derisa ka pozuar në fotosesion për firmën Seafolly.
Ajo ishte në lidhje me aktorin dhe bukuroshin Leonardo DiCaprio gjatë vitit 2013 – 2014 dhe është dukur bukur në fotot e fundit.
Është kjo superylli Toni Garrn e cila ka treguar se çfarë ka humbur ai.
Ajo është paraqitur në këtë fotosesion në Australi.