Kontrabandë mallrash, arrestohen 3 persona, shpallet në kërkim doganieri

231

Tre persona kanë rënë në pranga dhe një doganier është shpallur në kërkim për kontrabandë mallrash. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër- Kakavijë.

Të arrestuarit janë Maksi Bbai, Xhino Melonashi, Muharrem Mullai. Ndërsa doganieri i shpallur në kërkim është shtetasi me inicialet A.C..