Dy ditë pa drita në Tiranë/ Ja zonat dhe oraret

315

Të premten dhe të shtunën në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se do të ketë ndërprerje në disa zona të kryeqytetit.

Më poshtë njoftim për abonentët e Tiranës:

Stakim i datës 4-5 Tetor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datat 4-5 tetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë

4 tetor

09:00-15:00

rruga ‘Sadik Petrela’, rruga ‘Kristo Dako’, rruga ‘Hoxha Tahsim’, rruga ‘Arkitekt Sinani’, rruga ‘Besim Daja’, rruga ‘Ibrahim Buzhiqi’

14:00-16:00

rruga ‘Naim Frashëri’, rruga ‘Vëllezërit Manasterli’

12:00-14:00

rruga ‘Halim Xhelo’ pjesërisht, pranë Bllokut të Ambasadave

5 tetor

09:00- 15:00

rruga ‘Mine Peza’, rruga ‘Fortuzi’

12:00 -15:00

rruga e Kavajës pjesërisht, rruga ‘Shyqyri Bërxolli’ pjesërisht, tek Ministria e Emigracionit