Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: zjarr

Zjarri prej dy ditësh në qendrën tregtare, Presidenti Meta: Institucionet të...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për situatën e rëndë në qendrën tregtare ku flakët e zjarrit nuk janë shuar prej dy ditësh dhe ku...

Presidenti Meta thirrje autoriteteve për zjarrin në Priskë: Merrni menjëherë masa...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Meta ka kritikuar strukturat e Shërbimit Zjarrfikës dhe...

Berat/ Shkrumbohen nga zjarri dy banesa, familjet në qiell të hapur

Dy banesa në Berat janë shkrumbuar nga zjarri, duke i lënë familjet në qiell të hapur. Flakët nuk kursyen asgjë,në banesa kanë ngelur në...

Foto/Shtëpia përfshihet nga flakët, e moshuara që jetonte e vetme humb...

Një e moshuar ka humbur jetën në Devoll si pasojë e një zjarri të fuqishëm që përfshiu banesën e saj. Viktima është identifikuar si...

Bie zjarr në një banesë pranë Fushë Mëzez (VIDEO)

Këtë mbrëmje mësohet se ka rënë zjarr në Fushë Mëzez në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Aborotoni. Siç shikohet në vendngjarje ndodhet Policia, ndërsa banorët...

Banesa e studentëve përfshihet nga flakët, shkak një…

Një banesë tre katëshe është përfshirë nga flakët në Korcë teksa zjarri ka filluar nga dhoma ku banonin tre studente. Nga raportimet thuhet se nuk...

Zjarr masiv në Vlorë, rrezikohen sipërfaqet me ullinj

Një zjarr masiv ka rënë në fshatin Risili të Vlorës. Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe rrezikojnë kullota dhe sipërfaqe me ullinj. Në vengjarje kanë...

Korçë/ Pallati përfshihet nga flakët, banorët ishin brenda në momentin e...

Një pallat është përfshirë nga flakët në Bilisht Të Korçës. Bëhet me dije se flakët kanë përfshirë ambientet e një banese në katin e...

Përfshihet nga flakët një pallat në Shkodër, shkak rrjedhja e bombulës...

Në një pallat në lagjen Zdrale të Shkodrës ka rënë zjarr. Është bërë me dije se shkak i këtij zjarri është bërë rrjedhja e gazit...

Përfshihet nga flakët një zonë në Devoll të Korçës

Zona e quajtur Çardhak mes rrethit të Devollit dhe të Korçës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Raportohet se, deri më tani janë djegur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS