Ballina Etiketimet Vlore

Etiketim: vlore

Prof. Kristaq Kume shpalos rrugën ligjore që vlonjatët duhet të ndjekin...

Ka kohë por në veçanti këto ditët e fundit vlonjatë që banojnë në Vlorë por edhe ndër ata që vazhdojnë ta ndjejnë veten vlonjat,...

Dr. Ina Zhupa: Rekord historik votash përballë skemave të korrupsionit, shpirti...

Dr.Ina Zhupa kandidoi në zgjedhjet e 2021 për deputete në qarkun e Vlorës. Ajo shprehet se shpirti demokratik nuk vdes kurrë! Zhupa nuk la pa...

Ergys Alushi: Mirënjohje Presidentit të Republikës për vlerësimin ndaj figurave të...

Gazetari Ergys Alushi ka ndarë një moment të veçantë me Presidentin Meta. Alushi i ka dhuruar disa libra dhe e ka falenderuar për vlerësimin...

Fitorja e LSI nis nga Vlora”, Grisejda Myslimi: 25 prilli dita...

Kandidatja për deputete e LSI-së në qarkun e Vlorës, Grisjeda Myslimi thotë se fitorja e LSI-së nis nga ky qark. Përmes një postimi në...

Presidenti i përgjigjet Ramës në lidhje me projektin e Vlorës :...

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur zyrtarisht nga institucioni i Presidencës kryeministrit Edi Rama, pas deklaratave të këtij të fundit të bëra një ditë...

I riu tenton t’i vërë flakën disa dyqaneve në Vlorë

Ditën e sotme, një 24-vjeçar në qytetin e Vlorës ka tentuar t'i verë flakën disa dyqaneve pranë bashkisë së qytetit bregdetar. Ende nuk dihen shkaqet...

Infektohet me koronavirus familja me 4 anëtarë nga Vlorë

Një familje në Vlorë është infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë i cili pasi ka ardhur nga Italia në datën 8 mars dhe...

Aksident i rëndë në Korçë, plagosen 2 persona

Një tjetër aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Çiflig në Korçë, ku dy makina një tip ‘Benz’ dhe një ‘Mitsubishi’ janë përplasur mes...

Zjarr masiv në Vlorë, rrezikohen sipërfaqet me ullinj

Një zjarr masiv ka rënë në fshatin Risili të Vlorës. Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe rrezikojnë kullota dhe sipërfaqe me ullinj. Në vengjarje kanë...

Pronarët italianë të tragetit tregojnë si përfundoi ngarkesa në Vlorë: Ja...

Pronarët e kompanisë dhe tragetit ‘ST Damian’, i cili u bllokua 2 ditë më parë në Portin e Vlorës, kanë reaguar këtë të shtunë,...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS