Ballina Etiketimet Vjedhje

Etiketim: vjedhje

Fotolajm/ Thyhen xhama për vjedhje në mes të ditës në Bllok,...

Ndërkohë që po përballemi me ethet e frikshme të  virusit qe ka kapluar botën, Covid-19, në mes të bllokut tek Kryqëzimi i  Librit Universitar...

Arrestohet grupi i shqiptarëve në Spanjë, grabisnin shtëpi

Operacioni i koduar “Habitat-Pelegrin” goditi një grup të specializuar për grabitjen e shtëpive të banuara, i cili realizonte aktivitetin në disa provinca përfshirë Jaén...

U futej njerëzve në shtëpi, arrestohet 37-vjeçari, policia jep detajet për...

Policia e Tiranës ka arrestuar një hajdut që kryente vjedhje në banesat e kryeqytetit, veprimtari kriminale të cilën kishte muaj që e kryente. Në pranga...

Shqiptari kapet duke vjedhur, ja çfarë i gjeti policia gjatë kontrollit

Policia italiane ndërhyri në Piazza Duca degli Abruzzi, në Pescara, pasi u informua se në një lokal aty pranë po kryhej një vjedhje. Ngjarja ka...

Tentuan të vidhnin një bankomat, policia vë në pranga 2 të...

Dy të rinj janë arrestuar në Malishevë gjatë një aksioni policor për shkak se kanë tentuar që të kryejnë vjedhjen e të hollave në...

Numëron 21 vjedhje, arrestohet shqiptari i “tmershëm”, ja çfarë tha gjatë...

Një shtetas shqiptar u dënua me 3 vite burg, i akuzuar për kryerjen e 21 vjedhjeve në Lindje të Francës. Ai u ndalua nga territori...

Shqiptari arrestohet në pyll, ja çfarë gjeti policia në duart e...

Një shtetas shqiptar banues në Torino ka përfunduar në pranga. Bëhet fjalë për shtetasin më iniciale M.N., 44 vjeç. Në momentin e arrestimin ai kishte...

Vidhet një pulë, policia e Laçit e çon çështjen në Prokurori

Një rast sa i çuditshëm aq edhe komik, është dërguar nga Policia te Prokuroria. Ngjarja ka ndodhur në 3 prill në vitin 2019 në...

Vihet në pranga 27-vjeçari nga Tirana, në tentativë për të vjedhur...

Vihet në pranga një 27-vjeçar, i cili ka tentuar të vjedhë një banesë, ndërsa në tentativë për të ikur, ka lënduar edhe pronarin e...

Korçë/ Arrestohen 2 persona për vjedhje dhe plagosje

Arrestohen dy persona për plagosje për motive të dobëta dhe vjedhje, në qytetin e Korçës. Shtetasi K.H., u arrestua pasi gjatë një konflikti për motive...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS