Ballina Etiketimet Tirana

Etiketim: tirana

Tirana “heq dorë” nga zhurma dhe trafiku

Pas thirrjeve dhe masave të marra nga qeveria, në rrugë gjen më shumë të rinj, por mosha e tretë duket se ka zgjedhur të...

FOTO LAJM/ Tirana qytet “fantazmë”

Kryeqyteti i Tiranës është zgjuar sot në shtetrrethim. Qeveria ka vendosur bllokimin e lëvizjes së mjeteve dhe mbylljen e gjithë ambienteve publike për të frenuar...

Kryeqyteti 3 ditë pa drita, ja zonat ku do ndërpritet energjia...

Për tri ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike. Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat...

Tension para derbit, tifozët e Tiranës përplasen me policinë(VIDEO)

Tirana dhe Partizani do të përballen në orën 19:00 në dërbin e kryeqytetit. Një sfidë tepër e rëndësishme që pritet të prodhojë emocione të...

Bushi: Ky është viti i Tiranës, duhet përgëzuar trajneri Egbo

Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, ditën e djeshme ka ndjekur finalen e Kupës së Shqipërisë për 17-vjeçarë. Triumfoi Tirana kundër Partizanit dhe Bushi...

Tirana reagon ashpër ndaj akteve vandale në “Air Albania Stadium”: Ata...

Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në...

Përballje e fuqishme në “Air Albania”, Tirana shtang Kukësin për dy...

Përballje e fuqishme në “Air Albania”. Tirana ka përmbysur Kukësin në 3 minuta. Një triumf titulli për bardheblutë, të cilët iu falën supergolit të...

Shoqata Tirana vlerëson emrat që kontribuan për kryeqytetin e Tiranës

Presidenti i Yldon Media Group ka theksuar rëndësinë  që ka ngritja e problematikave për kryeqytetin dhe zgjidhja e tyre teksa theksoi se për tironsit...

100 vjetori i kryeqytetit, thirrjet “Rama ik” pushtojnë Teatrin Kombëtar

Në kuadër të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës Kryeqytet, Presidenti Ilir Meta ishte i pranishëm në ambientet e Teatrit Kombëtar ku dhe mbajti...

Enkel Demi: Tirona lale, se Tiranën hajt’ ta folim

Nga Enkel Demi Nji ktu ka me nis kjo punë, se Tirona u njoft si Tiranë, kur e msyn komunistat, kur fara e tyne u...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS