FOTO LAJM/ Tirana qytet “fantazmë”

456
Sigal

Kryeqyteti i Tiranës është zgjuar sot në shtetrrethim.

Qeveria ka vendosur bllokimin e lëvizjes së mjeteve dhe mbylljen e gjithë ambienteve publike për të frenuar përhapjen e koronavirusit.