Ballina Etiketimet Te moshuar

Etiketim: te moshuar

Izolimi në shtëpi pa gjimnastikë, risk për moshën e tretë

Probleme dhe me emigrantët e akomoduar në hotelet e Korçës Nga Vepror Hasani Që nga data 16 mars i këtij viti kur qeveria paralajmëroi izolimin në...

Shtëpia e personave me aftësi të kufizuar mbulohet nga flakët, 8...

Rreth 8 persona kanë mbetur të vrarë pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë ku strehoeshin persona me aftësi të kufizuara. Ndërsa 30 të tjerë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS