Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

Gjata rendit shkeljet e ligjit anti-KÇK: “Po i var mëlçinë ujkut...

Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata ka renditur shkeljet e ligjit anti-KÇK, i miratuar me një akt normativ. Çlirim Gjata: Shkelja e parë është...

Ja cili është neni që detyron BKH-në të jetë në varësi...

Reforma në Drejtësi nuk ka sjellë asgjë akoma. SPAK po merret me çështje që kanë mbetur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ndërsa sytë...

SPAK-u do t’ua bëjë të vështirë zyrtarëve të përfshihen në korrupsion

Gjon Junçaj, prokurori federal amerikan, që ndihmoi në kryerjen e reformës në drejtësi në Shqipëri, thotë se strukturat e reja anti-korrupsion, si SPAK-u dhe...

Tërmeti i 26 nëntorit, PD kallëzim penal në SPAK për Veliajn...

Partia Demokratike ka bërë kallëzim penal në SPAK për zyrtarët e lartë. Ky kallëzim ka të bëjë me pasojat e tërmetit të 26 nëntorit. PD ka...

Del nga prokuroria pas dëshmisë, flet Lefter Alla: Nuk jam unë

Kryebashkiaku i  Bulqizës, Lefter Alla, ka dhënë deklarimet e tij për rreth një orë në SPAK. Pas daljes së tij nga prokuroria, Alla nuk komentoi...

Videoja e Kryebashkiakut duke pirë kokaninë , flet Artan Hoxha te...

Ditën e djeshme, gazetari Artan Hoxha bëri publike një video ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duket duke pirë kokainë. Hoxha ka dalë nga prokuroria...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS