Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

SPAK nxjerr zbuluar OFL-në: Sekuestrimi i 29 pasurive në kundërshtim me...

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, e thënë ndryshe SPAK ka dhënë njoftim për mediat lidhur me ecurinë e operacionit OFL, që është...

SPAK nuk ia doli të konkretizojë akuzat për të pandehurit e...

Gati dy vjet nga mega operacioni Volvo 4, prokuroria e posaçme SPAK nuk ja doli dot mbanë të individualizojë dhe konkretizoje akuzat për secilin...

Vasili: SPAK-u është i kapur politikisht

I ftuar në studion e “360gradë” nga Artur Zheji në Tv Ora, Vasili tha nëse SPAK do të funksiononte, s’kishte pse presidenti të bënte...

Vasili: SPAK-u është i kapur politikisht

I ftuar në studion e “360gradë” nga Artur Zheji në Tv Ora, Vasili tha nëse SPAK do të funksiononte, s’kishte pse presidenti të bënte...

SPAK merr një tjetër vendim pas sekuestrimit të banesës së personit...

SPAK ka vendosur t’i heqë masën e sekuestros së banesës 1 katëshe të Aldo Manishtës nga Shkodra i shpallur në kërkim në lidhje me...

“New York Times” dhe mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë kallëzimit penal...

“New York Times”, gazeta më e madhe në botë, si dhe më shumë se 40 media të tjera ndërkombëtare kanë pasqyruar ditën e sotme...

Kamioni me 1.3 tonë kokainë kaloi në Shqipëri me lejen e...

Pasditen e sotme policia arriti të sekuestrojë rreth 1.3 ton kokainë në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit...

PD-ja çon koncesionin e check up-it në SPAK: Akuza për Beqajn,...

Partia Demokratike ka dorëzuar në Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion, SPAK, kallëzimin penal për koncesionin e check up-it. Duke e konsideruar atë si një nga...

Gjata rendit shkeljet e ligjit anti-KÇK: “Po i var mëlçinë ujkut...

Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata ka renditur shkeljet e ligjit anti-KÇK, i miratuar me një akt normativ. Çlirim Gjata: Shkelja e parë është...

Ja cili është neni që detyron BKH-në të jetë në varësi...

Reforma në Drejtësi nuk ka sjellë asgjë akoma. SPAK po merret me çështje që kanë mbetur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ndërsa sytë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS