Ballina Etiketimet Rrezik

Etiketim: rrezik

Panariti alarmon për koronavirusin: Rreziku te porta! A do të na...

Pas lajmit se në Itali janë regjistruar dy viktima nga koronavirusi, ka reaguar edhe Ish Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti . Në një postim në...

100 vjetori/ Vendi drejtohet nga një bandë bashibozhukësh….

Nga Prof. Dr. Kastriot Islami Ish-Kryetar i Kuvendit të Shqipërisë Pas 100 vjetësh, Parlamenti i sotëm është pothuajse monist, i dominuar nga ish-partia puniste, që ka...

Mbetje të rrezikshme do hynin në Shqipëri, reagon PD: Edhe kjo...

Pas lajmit për kapjen e mbetjeve të rrezikshme në portin e Vlorës, që tronditi mbarë opinionin publik, kanë reaguar mediat lokale dhe ato të...

Ja cili është ilaçi që ul lindshmërinë dhe rrit rrezikun e...

Një nga qetësuesit më të njohur në botë është brufeni. Efektet e tij pozitive janë të njohura për pothuajse të gjithë, por ka efekte...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS