Ballina Etiketimet Petrti Vasili

Etiketim: Petrti Vasili

Vasili: Naftëtarëve u vidhet buka e gojës nga qeveria dhe oligarkët...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar për gjendjen  në të cilën ndodhen naftëtarët e Ballshit të lënë mëshirë pasi nuk kanë marrë pagat. Ai...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS