Ballina Etiketimet Nora malaj

Etiketim: nora malaj

Mbyllja e shkollave pa afat, Malaj: Dy propozime për qeverinë

Sot përmes një deklarate zyrtare, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, bëri me dije se institucionet arsimore në vend do të qëndrojnë mbyllur deri pa...

Malaj thirrje qeverisë: Ndërhyni urgjent në Korçë

Nora Malaj ka kërkuar nga qeveria të ndërhyjë urgjent në Korçë për të verifikuar nxënësit që mund të jenë prekur nga koronavirusi. Ish-zëvendësministrja e Arsimit...

Koronavirusi dhe shtëpia e ëmbla shtëpi!

Nga Nora Malaj U bënë plot 6 - ditë që nga momenti kur Koronavirusi bujti te ne të gjithë , pa trokitur, duke na kapur...

Malaj apel bashkisë: Siguroni ujë të rrjedhshëm, ka rëndësi në mbajtjen...

E ftuar në studion e lajmeve në Ora News, Nora Malaj, ish-deputetja e LSI është shprehur se qeveria ka bërë shumë mirë që vendosi...

Nora Malaj: Në përballjen me koronavirusin duhet të jemi solidarë!

Nga Nora Malaj Në përballjen me koronavirusin duhet të jemi solidarë! Vendimarrja sot e Qeverisë për mbylljen deri në Prill të sistemit arsimorë Parauniversitarë dhe Universitarë...

Skandali në Fier/ Malaj ironizon Shahinaj: Ministrja nuk e njeh sistemin...

Ish-zv/ministrja e Arsimit, Nora Malaj, ka folur për situatën e ndodhur në shkollën ”Janaq Kilica” në Fier. Malaj akuzoi ashpër ministren e Arsimit, Besa...

Kur qeveria nuk kupton gjuhën e shenjave!

Nga Nora Malaj (Ata nuk janë ndryshe, ata janë njësoj të barabartë si të gjithë femijet! ) Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve që nuk dëgjojnë!...

Ti vret, ai vret… Ku po shkojmë?!

Nga Nora Malaj “Po të jenë nëpunësit në dorë të personave të pazotë, po t’u mungojnë armët ushtarëve, po të mbetet pas bujqësia, mjeshtëria dhe...

Nora Malaj: Ata ishin mësues … që nxënësve do t’ju mungojnë!

Ngjarja tragjike ndodhi para dy ditësh. Të gjitha portalet dhe lajmet e hapen edicionin e tyre me lajmim tragjike se “Një makinë tip “Benz”...

Nora Malaj: Pesha e gruas shqiptare dhe viti ekonomik i vështirë...

Hyri një vit i vështirë për ekonominë shqiptare! Kështu thone , për fatin tonë të trishtë ,të ekonomisë shqiptare , të gjithë analistet e...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS