Ballina Etiketimet Miranda rira

Etiketim: miranda rira

Shkumbini po bën namin, ish-kryebashkiakja e Prrenjasit ngre alarmin: Ku janë...

Moti i keq që ka pushtuar vendin prej disa ditësh ka sjellë prurje të mëdha në lumin Shkumbin.Për situatën mbrëmjen e sotme ka reaguar...

Marsi i Ilir Metës dhe rilindja e vërtetë!

Nga Miranda Rira Po bëhen rreth 7 vjet qëkurse partia socialiste qeveris vendin, por shqiptarët janë gjithnjë e më të zhgënjyer, gjithnjë e më të...

Miranda Rira: Pushohet nga puna kordinatori për të drejtën e informimit,...

Nga Miranda Rira Drini Drizaj, koordinatori per te drejten e informimit, hiqet nga puna pas disa viteve pune ne bashkine Prrenjas, sepse nuk iu bind...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS