Ballina Etiketimet Mimoza rexhvelaj

Etiketim: mimoza rexhvelaj

Besa që i preu në besë, jep dorëheqjen!

Poetja Mimoza Rexhvelaj, në një reagim të saj ka reaguar ashpër ndaj minstres së Arsimit pas pakënaqësive të mëdha që maturantët shprehen të kishin...

Rexhvelaj: Ministria e shëndetësisë po thotë gjë tjetër nga Ministria e...

Nga Mimoza Rexhvelaj Më iluminoni pak ju lutem! Meqënse unë punoj në mal dhe nuk ma “Rrok Tiranën” se nuk ka valë dhe lajmet vijnë me...

Suplementi Pena Shqiptare/ Mimoza Rexhvelaj: Një mjeran me fat të trishtë

Një shtrigan i pashok Me nerva të ciflosura, Nuk e shtrin jorganin Aty ku i ka këmbët.   Nga që s'di ç'të bëjë tjetër Duart i hukat pahiri... Dhe nga që...

Mimoza Rexhvelaj: Rinia po ikën. Rilindas mos u bëni “vegla qorre”...

Rinia po ikën, rinia po emigron, do të doja shumë që ato të rinj socialistë,që po flasin në shesh të qanin hallin e bashkëmoshatarëve...

Mimoza Rexhvelaj: Arsimi me dy standarte i zonjës ministreshë

Nga Mimoza Rexhvelaj Ministresha ka harruar detyrimet që ka ndaj çdo rasti abuziv në arsimin që drejton, dhe jo vetem... Presim me ditë një reagim dinjitoz...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS