Ballina Etiketimet Mbrojtje

Etiketim: mbrojtje

Tirana-Partizani/ Jashtë stadiumit tifozët me pankarta për marshimin e 2 marsit:...

Teksa në stadiumin “Air Albania” po zhvillohej ndeshja midis Tiranës dhe Partizanit, jashtë stadiumit u shfaqën disa pankarta në mbështetje të marshimit për mbrojtjen...

Mbrojtja e Kushtetutës është mbrojtja e vendit

Nga Fejzo Subashi  Mbrojta dhe respektimi i kushtetutës, nuk duhet kuptuar si rreshtim përkrah Metës, qoftë edhe nëcilësinë e Presidentit. As nuk duhet nënkuptuar thjeshtë...

Presidenti Meta mirënjohje studentit të Dhjetorit 90′ për kauzën e mbrojtjes...

Aleksader Biberaj një nga studentët e dhjetorit që protestoi kundër regjimit të asaj kohe, shprehet se, " 2 marsi nuk është vetëm beteja e...

“President mos u tërhiq se dhe jetën e jap për ju”,...

Përplasjet mes Presidentit Ilir Meta e maxhorancës vijojnë, ndërsa Kreu i Shtetit ka ftuar shqiptarët të mblidhen më 2 mars për të mbrojtur Kushtetutën,...

Çlirim Gjata: Lëvizja e Presidentit, lëvizje kushtetuese në mbrojtje të Kushtetutës

Çlirim Gjata, sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike, vlerëson se lëvizja që po bën presidenti është një lëvizje kushtetuese në mbrojtje të Kushtetutës,...

Agim Nesho: Të gjithë në mbrojtje të Kushtetutës

Ish-ambasador i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho, dhe një prej diplomatëve më të njohur shqiptar bën thirrje në mbrojtje të Kushtetutës. Nesho tashmë edhe nënshtetas...

Meta paralajmëron: Përplasja ime do jetë ballore me këdo që prek...

Mbrëmjen e sotme Presidenti Ilir Meta ka qenë i ftuar në emisionin e Ilva Tares në Euronews Albania. Gjatë intervistës Meta deklaroi se është betuar...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS