Ballina Etiketimet Manifestim

Etiketim: manifestim

Presidenti Meta viziton 90-vjeçarin që iu bashkua manifestimit: Qeveria do të...

Presidenti Ilir Meta ka udhëtuar sot drejt Postribës në Shkodër për të takuar 90-vjeçarin Smajl Plangaj. Në një mesazh në Facebook kreu i shtetit...

Mbi 100 mijë shqiptar ju përgjigjën thirrjes së Presidentit Meta

Miting madhështor në  bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, për të mbrojtur Kushtetutën e Republikës nga puçistët vendas dhe ndërkombëtar. Orë pas ore me...

Qytetarët paralajmërojnë: Nëse bie Kushtetuta, vepron Kanuni

Në manifestimin e ditës së sotme, mes shumë mesazheve të qytetarëve, të shpalosura gjatë të thirrur nga presidenti i Republikës Ilir Meta, njëri prej...

Mitingu madhështorë për mbrojtjen e Kushtetutës, mbi 100 mijë qytetarë në...

Manifestimi i thirrur nga Presidenti Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës ka mbledhur sot në shesh më rreth 100 mijë qytetarë. E gjithë qendra e...

Manifestimi/ Studentja e drejtësisë: Jam këtu për t’u thënë ‘ndal’ atyre...

Studentja e drejtësisë Oneda Skënderi tha se është në këtë manifestim për t’u thënë ndal atyre që shkelin Kushtetutën dhe të drejtat e qytetarëve. Gjatë...

Bujar Kapexhiu: Të gjithë të mbrojmë Kushtetutën

Në manifestim e thirrur nga Presidenti Ilir Meta mori fjalën dhe artisti Bujar Kapexhiu. “Jemi mbledhur këtu për mbrojtje të ligjit dhe kundër të...

Mesazhet e të rinjve: “Nuk dua të emigroj, bashkë për Shqipërinë”

Në tubimin e sotëm mes shumë të pranishmëve, ka edhe të rinj që mbajnë disa prej pankartave më interesante. “Jap jetën për liri”, “Nuk duam...

Përgatitjet për manifestimin/ Në orën 17.00 Presidenti Meta në shesh në...

Në bulevardin Dëshmorët e Kombit po bëhen përgatitjet per tubimin që presidenti Ilir Meta ka thirrur sot pasdite në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS