Përgatitjet për manifestimin/ Në orën 17.00 Presidenti Meta në shesh në mbrojtje të Kushtetutës

417
Sigal

Në bulevardin Dëshmorët e Kombit po bëhen përgatitjet per tubimin që presidenti Ilir Meta ka thirrur sot pasdite në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër asaj që ai e cilëson grushti i shtetit.

Organizatorët po vendosin pajisjet gjatë bulevardit.