Ballina Etiketimet Ilir meta

Etiketim: ilir meta

Presidenti Meta jep alarmin tek Zëri i Amerikës: Po hidhet në...

Gjatë intervistës për Zërin e Amerikës, Ilir Meta, komenton hapat e mazhorancës socialiste për të shmangur betimin tek Presidenti të anëtarëve të rinj të...

Presidenti Meta në transmetim live në orën 18:00 te “Zëri i...

Presidenti i Republikës  Sh.T.Z Ilir Meta do të japë sot në ora 18:00 një intervistë për "Zërin e Amerikës". Ftohen mediat për transmetim live!

Kongresi përfundon misionin e nivelit të lartë në Shqipëri

Një delegacion i nivelit të lartë nga Kongresi, i përbërë nga Presidenti i Kongresit Anders KNAPE (Suedi), Presidenti i Dhomës së Rajoneve, Gunn-Marit HELGESEN...

Presidenti Meta pritet në Senatin Amerikan nga Kryetari i Komisionit për...

Presidenti i Republikës Sh.T.Z. Ilir Meta, gjatë vizitës së Tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u prit në një takim të përzemërt në...

Presidenti Meta priti në takim Presidentin e Parlamentit Europian, David Sassoli

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta priti sot në një takim me Presidentin e Parlamentit Europian, Sh.T.Z. David Sassoli. Presidenti Meta vlerësoi mbështetjen e...

Meta: “Shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë për dialog”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka bërë një postim në Facebook ku shprehet se, shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë për një dialog...

Presidenti Meta vlerëson me dekoratë “Kongresin e Lushnjes”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi sot “Kongresin e Lushnjës” me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”, me rastin e 100-vjetorit të kësaj ngjarjeje historike. Në fjalën...

Zbardhen pyetjet e Presidentit Meta drejtuar Komisionit të Venecias për Kushtetuesen

Komisioni i Venecias, ka konfirmuar zyrtarisht se ka pranuar kërkesën e Presidentit të Republikës, Ilir Meta për dhënien e një opinioni për atë që...

Presidenti Meta dekoron ish-futbollistin e njohur Genc Tomori me titullin “Mjeshtër...

Presidenti Meta dekoron ish-futbollistin e njohur Genc Tomori me titullin “Mjeshtër i Madh” Genc Tomori, ish futbollist dhe trajner i njohur i Partizanit dhe...

14-vjetori i vdekjes/ Presidenti Meta takon familjen e Ibrahim Rugovës

Presidenti i vendit Ilir Meta ka takuar familjen e ish-Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Meta ka postuar një status...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS