Ballina Etiketimet Etilda gjonaj

Etiketim: etilda gjonaj

Vasili-ministres Gjonaj pas kallëzimit që i bëri Meta në SPAK: “Memece...

Pasi kallëzimit që presidenti Ilir Meta depozitoi në SPAK kundër ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, me pretendimin se ajo shpërdoruar detyrën, vjen një reagim...

Padia në SPAK. Ja veprat penale që ka kryer ministrja e...

Veprat penale të konsumuara nga ministrja në detyrë e drejtësisë, Etilda Gjonaj dhe zyrtarë të tjerë të lartë, për të cilat Presidenti Meta i...

Vasili: Idiotësia e rilindjes nuk ka fund

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj qëndrimeve të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe përfaqësuesve të Rilindjes për shkeljet në drejtësi. Vasili ka...

Shpërdorimi i detyrës dhe falsifikimi i ministres Gjonaj, një njollë e...

Të nderuar gazetarë, faleminderit për pjesëmarrjen tuaj! Shqiptarët, por edhe miqtë dhe partnerët ndërkombëtarë u njohën dje publikisht me veprat e rënda penale të shpërdorimit...

Skandali/ VOA: Minstrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj nuk jep shpjegim kundrejt...

Zëri i Amerikës Në Shqipëri Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se do të depozitojë kallzim penal ndaj ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për botimin në...

Vasili ministres Gjonaj: Mbathja zonjë, mos e përdor stilolapsin vetëm për…falsifikim

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila nuk pranoi asnjë përgjegjësi për shkeljet ligjore...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS