Ballina Etiketimet Etilda gjonaj

Etiketim: etilda gjonaj

“Kërkoj angazhimi maksimal”, Gjonaj kërkesë institucioneve të Drejtësisë: Merrni masa, kujdes...

Me anë të një kërkesë, Ministria e Drejtësisë i është drejtuar institucioneve të Drejtësisë, Prokurorisë, KLGj dhe KLP për nxjerrjen e udhëzimeve mbi aplikimin...

“2 Marsi do të jetë paqësor”, Xhixho zbulon çfarë do të...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar mbrëmjen e sotme në Abc News me Mirela Milorin tha se tubimi i 2 Marsit i thirrur...

Gjykata Kushtetuese, skema e manipulimit të botimit të aktit të KED

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i është përgjigjur ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, teksa ka sqaruar sërish procesin e përzgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës...

Presidenti Meta: Gjonaj e ka vrarë në mënyrë juridike Kushtetutën. Rama...

Mbrëmjen e sotme i ftuar në Opinion, Presidenti Ilir Meta ka theksuar edhe njëherë se bindja e tij do të jetë deri në fund...

Guri “thumbon” Gjonajn: Nuk futesh në Kushtetuese pa radhë, ashtu siç...

Gajtë një konferencë ministria Etilda Gjonaj ka komentuar edhe një herë akuzat e bëra në adresë të saj nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta. Sipas...

Mehmetaj: Gjonaj pranoi të ishte një tjetër “kurban” i Edi Ramës

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj shprehet se reagimi i vetëm që pritej nga ana e ministres së Drejtësisë ishte dorëheqja. Përmes një postimi në Facebook,...

Bardhi: Etilda Gjonaj bën mirë të gjejë një avokat

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj. Përmes rrjeteve sociale, Bardhi e këshillon Gjonajn që...

Blushi-ministres Gjonaj: Me qetësi dhe drejtësi, erdhi koha për llogari!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi ka reaguar ndaj deklaratave që bëri sot ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Blushi shprehet se ministrja nuk dha...

Cakaj i kthehet Gjonajt: Falsifikatorja e drejtësisë, na tregoi mashtrimin e...

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka në një postim të bërë në rrjete sociale ka reaguar në lidhje me fjalimin që ministrja...

“New York Times” dhe mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë kallëzimit penal...

“New York Times”, gazeta më e madhe në botë, si dhe më shumë se 40 media të tjera ndërkombëtare kanë pasqyruar ditën e sotme...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS