Ballina Etiketimet Droge

Etiketim: droge

Bien në prangat e policisë dy shqiptarët, mbushën kamionin me kanabis

Dy burra nga Melburni i kanë shpëtuar kohës së burgut pasi kamioni i tyre me lëvizje të ngadaltë tërhoqi vëmendjen e policisë, duke gjetur...

Ekstradohet nga Milano shqiptari i dënuari për 332 kg drogë

Dënohet nga Milano, Itali Bashkim Demrozi i dënuar me 6 vite e 8 muaj burg për trafik droge. Policia bën të ditur se Demrozi duhet...

Nisnin drogë me gomone nga Durrësi, shkatërrohet banda e drogës në...

Policia italiane ka arritur të sekuestrojë, 4 ton e gjysmë marijuanë, 36 kilogramë kokainë, 62 kilogram hashash dhe 4 litra vaj hashashi, gjatë një...

Bie në pranga 42 vjeçari shqiptar, ja çfarë i sekuestroi policia

Polici italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar, 42 vjeç, pasi dyshohej se kishte ndaluar në mes të parkut Otavi me qëllim shitjen...

U kapën mat! Policia prangos 3 shqiptarë, i sekuestron 11 kg...

Policia italiane vuri në pranga 3 shtetas shqiptarë, pasi i kapën me 10 kg heroninë dhe rreth 1 kg kokainë. Nga operacioni përfunduan në prangat...

Trafikonin drogë në Itali, bien në pranga 2 shtetas shqiptarë, njëri...

Pasditen e 26 shkurtit policia italiane goditi veprimtarinë e paligjshme të dy vëllezërve shqiptarë. Nga operacioni i koduar “BOY DELIVERY” konstatoi se shqiptarët të dy...

Bien në pranga shqiptari dhe miku i tij italian, fshihnin doza...

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar dhe një Italian, pasi në vend të gazit në çakmak mbanin doza kokaine. Arrestimi i tyre...

Kreu i Antimafias Italiane: Shqipëria, vendi kryesor për menaxhimin e trafikimit...

Shqiptarët vijojnë të zënë një vend të rëndësishëm në menaxhimin e trafikut të kokainës në Itali. Kreu i Antimafias Italiane, Federico Calfiero De Raho, deklaron...

I sekuestruan mbi 1 kg heroinë, kapen shqiptari dhe zvicerani

Ditën e djeshme policia e Gjenevës sekuestroi 1.1 kilogramë heroinë, përveç materialit për përgatitjen e drogës dhe disa peshore elektronike në një apartament të...

U arrestua 2 ditë më parë në Itali, kush është 42...

Rreth dy ditë më parë, autoritetet italiane arrestuan një 42 vjeçar shqiptar, që akuzohej për trafikimin e rreth një ton e 200 kg kokainë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS