Ballina Etiketimet Cmime

Etiketim: cmime

Video/ Ilir Vrenozi thirrje Ramës: Çmimet po ngrihen përditë, mbro popullin...

Ilir Vrenozi i ka bërë thirrje Kryeminstrit Edi Rama që të mobilizojë strukturat për mbrojtjen e konsumatorit. Ai shprehet se ka tre ditë çmimet...

Abuzuan me çmimet, policia procedon dy pronarë dyqanesh

Dy pronarë dyqanesh në Durrës janë proceduar penalisht, pasi policia i kanë kapur teksa abuzonin me çmimet e produkteve ushqimore dhe të fruta perimeve. Të...

Ndëshkim për tregëtarët dhe farmacitë nëse abuzojnë me çmimet

Kushdo drejtues automjeti që thyen rregullat e “shtetrrethimit” do të penalizohet deri në heqjen perfundimisht të patentës. Ndërsa shitësit të cilët abuzojnë me çmimet...

Çmimet e larta në Rinas, Konkurrenca këtë vit nis hetimet për...

Autoriteti i Konkurrencës bëri të ditur se një ndër hetimet prioritare që do të zhvillojë gjatë këtij viti do të jetë ai i koncesionit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS