Ballina Etiketimet Burg

Etiketim: Burg

Shpëtim Zinxhiria: 1000 shqiptarë më shumë në burgjet greke 2016-2019

(Nga 1650 shqiptar të dënuar në 2017, shkon 2600 në 2019 ) Shpëtim Zinxhiria per "Telegraf" Një rritje e frikshme në burgjet e ketij vendi në...

U vetëvra në qelinë e Peqinit, zbulohet identiteti i viktimës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Peqinit pasi burime shpjegojnë se se një i dënuar ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për Fatmir...

Dënohet me burg presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës

Gjykata e Apelit të Prishtinës ka dënuar me burg presidentin e Federatës së Futbollit të Kosovës me 9 muaj burg për akuzën e kërcënimit...

36 vjeçari shqiptar vdes në qeli, autoritetet franceze: U vetëvar. Familja:...

Një shqiptar i arrestuar në Francë, ku ishte në procedura për të marrë azil, është gjetur i pajetë  në dhomën e qelisë. Viktima quhet Mentor...

Abuzuan me pronat në Durrës, Gjykata e Apelit Kavajë jep masat...

Sot në Gjykatën e Apelit Kavajë është zhvilluar seanca gjyqësore për shqyrtimin e masës së sigurisë në ngarkim të arrestuarave, punonjës policie dhe ndërtues,...

5 vjet burg kush dhunon gruan, 10 vjet për përsëritësit

Në Kuvendin e Shqipërisë është depozituar një projektligj nga deputetet e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka dhe Eglantina Gjermeni për ndryshimin e Kodit Penal, për...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS