Ballina Etiketimet “Anti KÇK”

Etiketim: “Anti KÇK”

Miratohet paketa ‘Anti-KÇK’ me 89 vota pro, Fatmir Xhafaj e refuzon...

Akti normativ “Anti-KÇK” është miratuar nga Këshilli i Ministrave më 31 janar dhe u shqyrtua në seancën e sotme plenare të Kuvendit, ku u...

Anti-KÇK për paratë informale, një film me skenar të dobët dhe fund...

Në këtë mjedis po zhvillohet sot, aksioni i pagëzuar me emrin e “artit” Anti KÇK (kap çfarë të kapësh). Ashtu si në një film,...

Ballanca: “Anti KÇK” shkelje e të drejtave të njeriut

Avokatja e popullit, Erinda Ballanca, ka folur për konfliktin e zhvilluar mes Presidencës dhe mazhorancës, ndërsa u ndal edhe te paketa “Anti KÇK” e...

Presidenti Meta: Anti-KÇK, fushatë propagandistike e bërë nga qeveria

I ftuar në Open, Presidenti Ilir Meta hodhi një mori akuzash ndaj qeverisë ku u ndal edhe tek paketa anti KÇK. “Unë e shikoj këtë...

Paketa Anti-KÇK, Ngjela: Nuk po luftohet krimi i organizuar, por pasuria...

Spartak Ngjela e cilëson nismën Anti KÇK si një ligj që lë hapësira për abuzime. Sipas avokatit, qeveria dhe kryeministri me këtë ligj nuk po...

Anti-KÇK: Shoqërohen 170 persona në komisariat

Gjatë aksionit të anti-KÇK-së, policia ka shoqëruar në komisariat rreth 170 persona. Ky aksion tashme është shpërndarë në të gjitha qarqet e Shqipërisë. Këto 4 ditët...

Bushati në Top Talk: Strategjia e Ramës përmes OFL-së, të shantazhojë...

Analisti Andi Bushati ishte i ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, ku u fol për paketën Anti “KÇK”, e cila ka në fokus...

Ministri Lleshaj: Anti KÇK-ja është proces administrativ, jo penal

Mbrëmjen e sotme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ku për herë të parë sqarojë...

Gentian Çala: Tërheqja në përrallën e Ramës

Nga Gentian Çala KM-ja ka qenë gjithmonë një lojtar në terrenin e manipulimit të publikut përmes fushatave, ku dekori, tema dhe elementët mediatikë tërheqin në...

Ligji “anti-KÇK”/ Aleksandër Biberaj: Shqiptarët e dinë se krye-KÇK-ja është Edi...

Anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike, Aleksandër Biberaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, duke folur për ligjin anti-KÇK, u shpreh...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS