U refuzua nga Barca, Bayern e Chelsea. Ja ku mund të përfundojë Ronaldo

75
Sigal

Barcelona, Bayern Munchen dhe Chelsea kanë refuzuar transferimin e Cristiano Ronaldos në merkaton e kësaj vere. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Atletico Madrid.

Ndërkohë që menaxheri i tij, Jorge Mendes, vazhdon t’ua ofrojë sulmuesin klubeve të tjera që luajnë në Champions.

Ai është takuar gjatë ditëve të fundit me Napolin, por edhe me ish-klubin e parë të portugezit, Sportingun e Lisbonës.