Një ditë më parë fitoi çmimin “lojtari i artë”, ja çfarë perle shënon Lewandowski në Champions League (VIDEO)

121
Sigal

Ylli i Bayern Munich, Robert Lewandowski, ka zhbllokuar në minutën e 14-të ndeshjen e Champions League kundër Dinamos së Kievit.

Dhe e ka bërë me një gol magjik. Polaku ka tundur rrjetën me një roveshatë.