Manchester United.-Manchester City, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

369
Sigal

Manchester United dhe Manchester City po luajnë në “Old Trafford” derbin e qytetit, që mund të përcaktojë titullin kampion në Premierligë.

Pjesa e parë përfundon me rrjeta të paprekura, rezultat ky që i leverdis Liverpoolit.

Më poshtë mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.