Udinese – Juventus: Ja formacionet zyrtare

283
Sigal

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Udineses dhe Juventusit e vlefshme për javën e 35-të në Serie A.

Skuadra e Maurizio Sarrit do të shpallet kampion i Serisë A për herë të 9-të radhazi, nëse arrin të fitojë në transfertë.

Dueli fillon në orën 19:30, ja formacionet zyrtare:

Image