E papritur, ja numri që do të mbajë veshur në fanellë Lukaku te Interi këtë sezon

57
Sigal

Rikthimi i Lukakut te Interi është kryefjala e ditës në mediat italiane. Ajo që të gjithë prisnin me padurim të dinin ishte numri që do të mbante në fanellë belgu, me tifozët, por edhe mediat që mendonin se do të ishte numri 9, për t’ia marrë Edin Xhekos që pritet të largohet.

Klubi zikaltër nuk priti për këtë lajm dhe e shpërndau menjëherë në rrjetet sociale, me tifozët dhe fansat që u habitën nga kjo zgjedhje që kanë marrë palët.

Lukaku do të mbajë të veshur fanellën me numrin 90.