Parashikimi i motit për sot, 11 tetor 2018

811
Sigal

E enjte, 11 tetor:  në vendin tonë do të dominojnë kthjellimet dhe vranësira  të pakta në relievet malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  7m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të kostante.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         6/23°C
Zonat e  ulëta          9/28°C
Zonat  bregdetare   15/27°C