“Tom and Jerry” rikthehet me aventurat e tyre vitin e ardhshëm

56

“Tom and Jerry” është nga filmat më të dashur vizatimor për fëmijë në mbarë botën. Pas pauzës duket se viti i ardhshëm do të rikthejë në ekran dyshen e dashur në rolet e tyre të përhershme. Premiera e filmit real dhe të animuar, vjen në mars të vitit të ardhshëm.

Filmi i ri, që mban emrin “Tom and Jerry” vjen me animacion, por edhe me personazhe reale, nën regjinë e Tim Story dhe një kast aktorësh si Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong. Tom and Jerry”do të shfaqet premierë më 5 mars 2021.