Ansi feston ditëlindjen, Sinan Hoxha i organizon festën përrallore

187
Sigal

Ditën e djeshme vogëlushi i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, Ansi ka festuar 4-vjetorin e lindjes.

Në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar urimet, dhuratat dhe sigurisht një super festë mes familjarëve dhe miqve!

Dhe përmes disa postime në Instagram Sinani ka zbuluar pamje nga festa.

Prindërit i kanë blerë një motor lodër me të cilin vogëlushi ka pozuar menjëherë.

Ambienti i festës është arreduar nga tullumbace të ngjyrave të ndryshme.

Personazhi i preferuar vizatimor për Ansin duket të jetë Spiderman-i, pasi torta është bërë me imazhin e tij.

Po ashtu një njeri i maskuar si ai ka argëtuar vogëlushin.